Teslimat ve Sevkiyat

Türkiyenin Her Noktasına Ürün Teslimatı

Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarda mevcut ise İstanbul içerisine 5 iş gününde diğer illere ise en geç 12 iş gününde teslim edilecektir.Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarda bulunmuyor ise İstanbul içine 15 ila 25 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. İl dışı bir adrese teslim yapılacaksa bu durumda 19 ila 29 iş günü içerisinde kapınıza gelecektir. Eğer siparişiniz yurt dışından olacak ise 30 ila 45 iş günü içerisinde teslimatı yapılacaktır. Siparişlerin hazırlanamaması ve yetiştirilememesi durumunda Evzade teslimat ekibi tarafından ön bilgilendirme yapılacaktır.

Evzade.com adresinden ya da Evzade mobilyadan yapacağınız tüm alışverişlerde, siparişleriniz İstanbul içi nakliye ve montaj uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan Evzade Mobilya, 20.000 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde İstanbul dışı Türkiye’nin her yerine(merkez ilçelerine) anlaşmalı olduğumuz kurumsal lojistik firmaları ile kapı önü teslimi ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz, montaj ücreti size aittir. Montaj ücreti alınan ürüne göre değişiklik göstereceğinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünleriniz ile ilgili sipariş,teslimat ve montaj hakkında sorularınız için 0212 544 05 32 nolu numaralı telefonun diğer ucunda sizleri bekliyoruz.

Siparişinizin Size Hızlı Bir Biçimde Ulaştırılması İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • 1-) Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.
  • 2-) Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz.

Teslimat Koşulları

İster kredi kartı olsun ister banka havalesi, bütün ödeme şekillerinde ürün teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3.’üncü şahıslara da yapılabilir. Daha detaylı bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz.

Sepetim

Kapat