Site Güvenliği

Evzade.com Web Sitesi Güvenliği Hakkında

Evzade Mobilya sisteminde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. evzademobilya.com’un alt yapısında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve kullanılan teknolojilerdeki  gelişmelere göre güncellenmektedir.

Sistemimizdeki kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, sipariş ve ödeme işlemleri sayfasının tümü EV SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir.Sipariş aşamalarına geçtiğinizde adres bölümünü ”https://” ile başladığını göreceksiniz. Bu, yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştiğini gösterir. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.. Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için

Evzade Mobilya güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda Geo Trust EV SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sistemimizde görünmemekte ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. SSL sertifikası ile güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz, ilgili bankanın ödeme onaylama sisteminde değerlendirilerek bankanızdan gelen onay ya da red mesajına göre siparişiniz işleme alınır.

Sitemiz üzerinden ve mağazamızda  tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan ya da internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

evzademobilya.com bünyesinde yer alan bilgi işlem departmanı ile siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Bilgi işlem departmanına ve satış temsilcilerimize cumartesi ve pazar günü dahil her gün 0 212 544 0 532 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Sepetim

Kapat