Hakkımızda

Mobilya'dan Fazlası Evzade ile Evlerinizde.

17 YILLIK TECRÜBE ve KALİTELİ HİZMET

Evzade Mobilya şirketi, 17 yıllık mobilya sektörü deneyimiyle her geçen gün kendini yenileyerek, Evzade markasıyla mobilyada olması gereken şıklığı ekonomik şartlarla sizlere sunmaktadır… Evzade Mobilyanın “cazip satış fiyatının, kalite ile beraber olacağı” prensibi doğrultusunda gün geçtikçe hacimlenen bir yapısı vardır.

% 100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyor, müşteri ilişkilerimizde temel ilke olarak doğru, dürüst ve eksiksiz bilgi vermeyi her şeyin üzerinde tutuyoruz. Mutlak müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibiyle çıktığımız bu yolda, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayan, en yeni mobilya trendlerini sizlere sunarken insana duyarlılığı benimsiyor, küresel etkileşimleri yakından takip ederek sürekli kendimizi yeniliyor ve çağdaş bir vizyonla gelişiyoruz. Üretimin kalite çıtasının sürekli yükselmesi ürün yelpazesinin gelişmesi, yeni ürünlerin tasarımı, kullanım alanlarının arttırılması, Evzade olarak kendimize biçtiğimiz en önemli görevlerden biri. Bu sebeple bu gün çalışanlarımız ve binlerce müşterilerimizle sürdürülebilir başarılara imza atmaya devam ediyoruz.

Yapılanmamızı, teknik bilgi ve organizasyonel kabiliyetlerimizi, büyümeye ve gelişmeye açık bir şekilde sürdürüyoruz. Böylece tüm müşterilerimize ekonomi ve ihtiyaç anlamında en optimum çözümleri sunuyoruz.

Yenilikçi vizyonel ve cesaret dolu bu yaklaşımımız sağlam sermaye alt yapımız, Güncel teknolojiyle bir araya geldi ve işlev, tasarım ve estetik odaklı mobilyalar ve ev ürünleri, Evzade sayesinde herkes için ulaşılabilir oldu.Özenle seçtiğimiz ürünlerimizle hayatın tüm renklerini evlerinize konuk edebilirsiniz.

Biz sizlerin en iyi mobilyaya en ekonomik fiyatlarla ulaşmanız için, enerjik ekibimiz ve ilham veren fikirlerimizle çalışmaya devam ediyoruz.

İşte bu yüzden,

Evzade evinizi süsler

Sepetim

Kapat